środa, 06 kwiecień 2016 09:26

Pilates w Józefosławiu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Poza treningami technicznymi sztuk walki stawiamy także na sprawność fizyczną i dobre samopoczucie. Jeśli masz czas we wtorkowe i czwartkowe przedpołudnia, chcesz zrelaksować się, oderwać od codziennych obowiązków i równocześnie zadbać o zdrowie, zapraszamy na przedpołudniowe zajęcia pilates w Józefosławiu!

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Zapewniamy życzliwą atmosferę i indywidualne podejście :). Ćwiczenia dostosujemy do potrzeb grupy. 

Pilates to ćwiczenia z nurtu body&mind, dzięki którym można wzmocnić mięśnie całego ciała, poprawić koordynację i elastyczność oraz ogólną kondycję. Szczególną uwagę poświęca się wzmacnianiu mięśni głębokich, które są odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa i prawidłową postawę ciała. 
Ćwiczenia pilates pomagają zapobiegać urazom oraz poprawiają stan zdrowia osób po kontuzjach i dlatego doceniane są zarówno przez zawodowych sportowców i tancerzy, jak i osoby niezwiązane z wyczynowym uprawianiem sportu.
Ćwiczenia wykonywane są w rytm własnego oddechu, przy spokojnej muzyce, która sprzyja wyciszeniu i odprężeniu. Pilates jest dobrą odpowiedzią na potrzeby osób żyjących w XXI wieku - prowadzących siedzący tryb życia, zabieganych, potrzebujących chwili wytchnienia.

Dzięki regularnym ćwiczeniom pilates rozwiniesz świadomość własnego ciała, uzyskasz gibkość i płynność ruchów. Twoje ciało stanie się silniejsze, a sylwetka smuklejsza.

Zajęcia poprowadzi Magda Wasilewska, która tajniki pilatesu zgłębiała w szkole Open Mind Heath & Fitness Idea.

Pilates polecam bo: zapewnia ruch, ma dobroczynny wpływ na kręgosłup oraz pomaga odzyskać równowagę mięśniową (wzmocnić osłabione, a rozluźnić zbyt spięte partie mięśni).

 

 

KONTAKT W SPARWIE ZAPISÓW Tel: 667-486-397.

 

 

Czytany 4330 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 kwiecień 2016 09:43
wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014