Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 919
piątek, 29 sierpień 2014 11:01

Wrześniowy Sport Nie Narkotyki

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wrześniowy  "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki" w Powiecie Piaseczyńskim.

Wakacje spędziliśmy "na sportowo". Obozy, zgrupowania, spotkania z młodzieżą, wszystko pod hasłem kampanii "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki". Był to przyjemny, aktywny wypoczynek. Teraz pora zabrać się do pracy! Mamy już pełen kalendarz wydarzeń, którego nie możemy wam w pełni zdradzić. Dlaczego? Zaplanowaliśmy ich tyle że każdy mniej wtajmniczony zagubiłby się gąszczu naszych działań. Dlatego zrobimy to metodycznie. Krok po kroku, z miesiąca na miesiąc będziemy odkrywali swoje najbliższe plany. Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe, tak gorące poparcie, począwszy od członków naszych społeczności i organizacji pozarządowych na strukturach władzy kończąc. Zaszczytem jest, że do udziału w naszej kampanii coraz goręcej zapraszają patroni honorowi: Minsiterstwo Sportu i Turystyki, Starosta Powiatu Piaseczyńskieo Jan Adam Dąbek oraz Caritas Diecezji Ełckiej.

 

  • KICKBOXING - Józefosław, Tarczyn1919653 516444151822384 115206234291599893 n

We wrześniu zapraszamy do nowo otwartego klubu sztuk walki "Bąkowski Fight Club" w Józefosławiu oraz sekcji kickboxingu w Tarczynie. Działają one pod hasłem kampanii  "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki" i realizują jej założenia oraz metodykę treningową. Zajęcia sztuk walki, głównie kickboxingu, adresowane są do wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci 4-12 lat, po przez młodzież i dorosłych. Dla dojrzałych sportowców przewidziano kickboxing 30 +, czyli treningi kickboxingu po 30-stce dla osób chcących zacząć przygodę z tym sportem. Zajęcia mają na celu zagospodarowanie czasu starszym oraz promocję zdrowego trybu życia. Pragniemy także rozwijać po przez sport. Wzmacniać charakter, wiarę we własne możliwości, wytrwałość w dążeniu do celu. Celem zajęć jest także zachęcenie kobiet do uprawiania sportu w równym stopniu jak mężczyźni.

www.bakowskifightclub.pl

 

 

 

  • DORZUĆ ZESZYT DO WYPRAWKI SZKOLNEJ

PLAKAT MAŁYNa początku września zapraszamy do wsparcia akcji "Dorzuć Zeszyt Do Wyprawki Szkolnej" polegającej na zbiórce przedmiotów i artykułów szkolnych dla dzieci, które nie mają szansy na taką wyprawkę jak ich rówieśnicy. Akcja ma charakter ogólnopolski. To już czwarta edycja! W ubiegłym roku Mieszkańcy Powiatu Piaseczyńskiego hojnie wsparli potrzebujące dzieci, dzięki czemu udało nam się przygotować ponad 200 wyprawek! W działania angażują się znani sportowcy oraz działacze sportowi i samorządowi. Dlatego Akcja odbywa się w ramach kampanii profilaktyki społecznej „Łączy Nas Sport Nie Narkotyki”. Akcję w Powiecie Piaseczyńskim koordynują działacze sportowi Piotr Bąkowski i Paweł Dziekanowski. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu infolinii 516-673-288.

Ubiegłoroczny finał akcji w Powiecie Piaseczynskim 

Finał akcji ogólnopolskiej w Ełku

 

tekst: Marcin Kowalczyk

Czytany 3848 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 sierpień 2014 12:50

wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014