Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 919
wtorek, 19 maj 2015 14:59

Turniej "Pierwszego Kroku"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Jak wiecie, w ostatnią sobotę (11 kwietnia) w naszej sekcji w Józefosławiu, odbył się Turniej Pierwszego Kroku. Wojownicy zjawili się w potężnej liczbie z wszystkich czterech stron Polski… No dobra, z dwóch. A na pewno z Ełku, Tarczyna i Warszawy. Poważną siłę szabel, ekhm – rękawic przywiozła Monika Turemka z G-Combat - Dziewczyny dały świetny pokaz umiejętności kickboxerskich, a nasi fotografowie oszaleli z radości kiedy Dziewczyny rozdawały po walkach uśmiechy Emotikon wink
Nie można nie wspomnieć o waleczności Zawodników z Ełku z Łukasz Makarewicz - Makarewicz Team Fight Club - z prawdziwą przyjemnością patrzyliśmy na ich walki.
Dzielni Wojownicy z Bąkowski Fight Club pod czujnym okiem trenera Piotra Bąkowskiego wspinali się na wyżyny swoich możliwości.
Przed „kartą główną” naszej mini gali mieliśmy zaszczyt oglądać naszych najmłodszych Klubowiczów, którzy stoczyli szereg walk Kalaki.
Turniej nie mógłby się odbyć bez Sędziów, Pomocników, a przede wszystkim bez niezawodnej pani Manager naszego Klubu – Moniki Kluź, która mimo natłoku spraw związanych z organizowaniem Turnieju, dla każdego miała miłe słowo i wiadro cierpliwości.
Nieważne kto w Turnieju wygrał lub przegrał – każdy kto wziął udział w zawodach był zwycięzcą. A wszystko w serdecznej sportowej atmosferze koleżeńskiej rywalizacji.
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za przybycie, i wiedzcie że Bąkowski Figh Club zawsze będzie Was chętnie gościł we wszystkich swoich sekcjach.

Czytany 3850 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 maj 2015 08:05

wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014