sobota, 11 listopad 2017 13:12

Dominika Rembelska (Bąkowski Team) Mistrzynią Świata w Kickboxingu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostanim czasie we Włoszech zorganizowano Zunifukowane Mistrzostwa Świata w kickboxingu gdzie wystapili zawodnicy z Bąkowski Fight Club. Jednym z nich była  Dominika Rembelska, która z Toskanii przywiozla tytuł Mistrzyni Świata a krążek koloru złotego przekazała na cel charytatywny dla bardzo poważnie chorej osoby.

Piaseczno od dawna słynie z mocnej reprezentacji sportów walki, a w szczególności kickboxingu, ale takiej historii jeszcze nie było. Sukces? – ogromny. Ale jeszcze większy wziąwszy pod uwagę, że Dominika zaczęła trenować kickboxing po czterdziestce. Jej determinację i zaangażowanie zauważył trener Piotr Bąkowski, wielokrotny mistrz świata, i poświęcił swój czas przygotowując ją indywidualnie do startów w zawodach – najpierw rangi krajowej, a teraz do Mistrzostw Świata.

Swój medal Dominika przeznaczyła na aukcję charytatywną dla swojego przyjaciela, który kilka miesięcy temu uległ wypadkowi i jego stan wciąż jest bardzo ciężki. „Ja wywalczyłam medal. Teraz zawalczmy razem o zdrowie i życie Bartka” – komentuje Rembelska.

Czytany 4416 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 listopad 2017 13:54
wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014