KICKBOXING 30+

Kickboxing zaczyna się po 30stce

Powszechnie uważa się, że sportowiec, zwłaszcza kickboxer, musi być młody. To nieprawda! Wiemy skąd bierze się ta obiegowa opinia i chętnie wyjaśnimy Ci to na pierwszym treningu. W naszym klubie ćwiczy wiele osób, które zaczęły przygodę ze sportem po 30. roku życia. Trenują równie wydajnie jak młodsze osoby, a przy tym nie raz robią  szybsze postępy. Mają dobry zmysł obserwacji, są  wnikliwi i przy tym cierpliwi. Nic dziwnego, są przecież w "kwiecie wieku", wciąż mają dobrą wydolność organizmu, a życie nauczyło ich już nie jednego.  Pokażemy Ci jak wykorzystać Twoje atuty, abyś zrobił szybkie postępy!

Może uważasz, że nie jesteś w formie? Nigdy nie trenowałeś, albo trenowałeś ale... kiedy to było. Bez obaw przygotujemy Cię od podstaw, szybko odzyskasz sprawność i zgubisz kilka zbędnych kilogramów. 

Nigdy nie walczyłeś? Obawiasz się kontaktu z lepiej wyszkolonymi osobami? Bez powodu! Dbamy o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Dopasowujemy do siebie ćwiczących poziomem umiejętności i przygotowania fizycznego. Członkowie naszej społeczności to ludzie tacy jak Ty. Też zaczynali i czuli się początkowo niezręcznie. Szanują to, że miałeś odwagę przyjść na trening i spróbować swych sił. Chętnie Ci pomogą!

Jeśli myślisz sobie "szkoda, że wcześniej nie zacząłem" albo "szkoda, że przerwałem jak byłem młody" to nie prawda. Widocznie dopiero nadszedł  Twój czas na przygodę z tym sportem. O nic się nie martw. Po prostu weź wygodny strój i przyjdź na pierwszy trening.

 

 

wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014