Treningi Bąkowski Fight Club prowadzone są w przyjaznej, sportowej atmosferze. Przywiązujemy ogromną uwagę do sposobu prowadzenia zajęć. Dzięki doświadczeniu szkoleniowemu jesteśmy w stanie połączyć grupy trenujące wyczynowo jak i rekreacjynie. Dla wszystkich członków naszego klubu znajdujemy wyzwania sportowe na ich poziomie wyszkolenia. Stawiamy na samodoskonalenie się, zdrowy tryb życia oraz osiąganie wyznaczonych sobie celów. 

Dużą rolę w naszym szkoleniu odgrywa integracja, dzięki czemu możemy tworzyć prawdziwą drużynę. Dbamy, aby każdy uczestnik znalazł u nas miejsce, w którym może nabrać energii i urozmaicić codzienne czynności. Staramy się o to, by wszyscy, mimo różnicy wieku czy zainteresowań, znaleźli wspólny język i traktowali się na równi. Dzięki takim relacjom możemy wspólnie sie motywować i przezwyciężać postawione nam wyzwania.

Osoby trenujące wyczynowo, dążące do mistrzostwa sportowego, przygotowują się do zawodów i walk pod kątem fizycznym, sprawnościowym, wytrzymałościowym, a także psychicznym. Mogą liczyć na efektowne szkolenie wypracowane przez lata doświadczeń. Dzięki temu na swoim koncie mamy już kilkunastu Mistrzów Polski, Świata i Europy. Współpraca z międzynarodowymi federacjami sztuk walki daje możliwość szkolenia się z najlepszymi zawodnikami w Polsce, podczas Zgrupowań Kadry Narodowej Polskiej Federacji Kickboxingu. Ogromne znaczenia mają również obozy, podczas których można w krótkim czasie znacznie podwyższyć swoje umiejętności. Najlepsi zawodnicy mogą brać udział w profesjonalnych, zawodowych galach sztuk walki i promowani sa przez Runda Zero Promotion.

 

wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014